LİDYA, 25 yıldan beri İstanbul-Türkiye’de merkez ofisleri ile tam teşekküllü müteahhitlik hizmeti vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışında ana müteahhit olarak geniş bir yerli ve uluslararası müşteri yelpazesine yaygın bir yapım programı sunmaktadır. Yıllık iş hacminin esasını altyapı, endüstri, ticari ve kurumsal inşaatlar oluşturmaktadır.

LİDYA, projelerinde işin can alıcı kısmını kendisi üstlenmiştir. Bu kısım kazı, beton, elektrik, mekanik, yığma yapılar, demir, çatı ve diğer hususları kapsamaktadır. Sonuç olarak bu kapasitesinin yatırımcı açısından avantajı; yapım sürecinin kısalması, taşeron ihtiyacının azalması ve tüm yapım fonksiyonlarının daha sıkı kontrolüdür.

LİDYA’nın yüksek kalite ve optimum maliyet anlayışı, alınan her projede özel bir hizmet anlayışıyla yürütülmüştür. Her projede üst yönetim; mühendis, mimar ve teknikerlerden oluşan profesyonel bir ekiple desteklenmiştir.

LİDYA kazasız iş güvenliği prensibini benimsemiştir. Güvenlik politikalarımız, standartlarımız ve uygulamalarımız her zaman OSHA şartnameleri ve gereklerini karşılamaktadır. Güvenlik politikamız endüstride az rastlanan bir başarıyla sonuçlanmıştır.

ÖDENMİŞ SERMAYE 1.500.000,00 TL

Lidya Grup bünyesinde; 1.500.000 TL ödenmiş sermayesi bulunan üç adet firmamız mevcuttur.

Firmalarımızdan;

LİDYA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Yurt dışı yatırım ve inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir.

LİDYA BB İNŞ. SAN.VE TİC. A.Ş. Ve LİDYA GRUP İNŞ.VE TURZ. LTD ŞTİ. ise yurt içi inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.